• Start
  Start Tutaj znajdziesz wszystkie wpisy dostępne na stronie.
 • Kategorie
  Kategorie Wyświetla listę kategorii tego bloga.
 • Tagi
  Tagi Wyświetla listę słów kluczowych, które zostały wykorzystane na blogu.
 • Blogerzy
  Blogerzy Wyszukaj ulubionego blogera na stronie.
 • Wpisy Zespołu
  Wpisy Zespołu Wyszukaj ulubiony zespół.
 • Archiwum
  Archiwum Zawiera listę wpisów, które zostały utworzone wcześniej.
 • Login
  Login Formularz logowania
 • Rozmiar czcionki: Większa Mniejsza
 • Przeczytano: 3835
 • Drukuj
3835

b2ap3_thumbnail_P1240059.JPG

10 lipca  część  naszych członków wzięła udział w Mszy Świętej która odbyła się na cmentarzu w miejscowości Janina .Oddaliśmy hołd kpt. Janowi Skwarkowi pseudonim „Szary” żołnierzowi NSZ zbitemu przez skomunizowany oddział  BCH  oddziału „Maślanki”. Udało nam się spotkać  rodziny kpt. Skwarka jak również rodzinę państwa Papier bardzo związaną z  kpt Skwark. Spotkaliśmy się też z proboszczem ks. Ryszardem Majkowskim by zamówić mszę świętą  w rocznice jego śmierci.

 

 

Potem skierowaliśmy się do  Wodzisławia gdzie przywitał nas Proboszcz ks. Lucjan Słota, po bardzo przyjemnej  rozmowie  odwiedziliśmy kombatantów .Panią Marie Szwaczkę łączniczkę NSZ i żonę  śp. prezesa ZŻ NSZ koła Wodzisław oraz kpt Henryka Idzikiem ps. Jastrząb  żołnierza NSZ.

b2ap3_thumbnail_P1240134.JPG

 Janina Wodzisław-1 Janina Wodzisław-2 Janina Wodzisław-3 Janina Wodzisław-4 Janina Wodzisław-1 Janina Wodzisław-2 Janina Wodzisław-3 Janina Wodzisław-4 Janina Wodzisław-5Janina Wodzisław-6 Janina Wodzisław-7 Janina Wodzisław-8 Janina Wodzisław-9 Janina Wodzisław-10 Janina Wodzisław-11 Janina Wodzisław-12 Janina Wodzisław-13 Janina Wodzisław-14Janina Wodzisław-15 Janina Wodzisław-16 Janina Wodzisław-17 Janina Wodzisław-18 Janina Wodzisław-19 Janina Wodzisław-20 Janina Wodzisław-21 Janina Wodzisław-22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestem takim nadrzecznym łazęga czyli popularnie wędkarzem jest to jedna z moich pasji Zajmuje się amatorsko grafiką i tworzeniem portali społecznościowych.Jestem twórcą i wspóltwórcą wielu portali obecnie najnowszym dzieckiem jest portal Piewca .pl z bardziej znanych portali jest to seria przewodników wędkarskich Świętokrzyski,Pomorski i Łodzki Przewodnik WędkarskiZakres moich zainteresowań jest dość szeroki, jest to historia regionu ,socjocybernetyka społeczna,przyroda i różne powiązane z nimi rzeczy.
Nie wierzę w obecny system monetarny. Jestem zafascynowany rozwiązaniami Szwajcarii i to nie tylko w kwestii waluty lokalnej ale tez obronności oraz demokracji bezpośredniej

Komentarze